MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
289 000 PLN
5 666,67 PLN/m2
RADOMPlanty
ul. Planty
Opis
Uwaga! Na załączonych zdjęciach przedstawione są nasze ostatnie realizacje, które pokazują standard wykończenia naszych remontów.

Bardzo ustawne, 51- metrowe mieszkanie położone przy ul. Planty 25A na Osiedlu Planty w Radomiu.

Pierwsze (!) piętro w środku niskiego, docieplonego bloku, klatki schodowe po remoncie, domofon, przyjaźni sąsiedzi.

Składa się z 2 sypialni i salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. Brak piecyka gazowego!
Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica.

Mieszkanie jest obecnie w trakcie generalnego remontu, który obejmie m.in. wymianę instalacji, remont łazienki, aranżację aneksu kuchennego wraz z wykonaniem zabudowy na wymiar, wyposażenie w sprzęt AGD (kuchenka i piekarnik elektryczny, okap), nowe podłogi, wymianę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Cena (289 000 zł) dotyczy mieszkania po remoncie.

Dogodny parking przy bloku, zaciszne położenie a jednocześnie w pobliżu dostępna pełna infrastruktura - kościół, Park Planty, plac zabaw, szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, lokale handlowo-usługowe, przychodnie, Lidl, MOSiR, kino Helios, Dworzec PKP i PKS. Dobry dojazd do innych dzielnic miasta.

Osoby, które zdecydują się na rezerwację już na etapie remontu, mogą mieć wpływ na indywidualne rozwiązania w mieszkaniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 733 850 560. Zachęcam również do obejrzenia już zrealizowanych projektów na naszej stronie internetowej podklucz.radom.pl oraz na facebooku pod nazwą PodKlucz Radom.
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Rodzaj budynkuNiski blok

Piętro1

Liczba pięter4

Liczba pokoi3

Typ kuchniAneks

PiwnicaTak

Dostępne w okolicyFitnes, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Park, Kościół, Hala sportowa, Apteka, Zabudowa niska, Sklep, Żłobek, Przedszkole, Szkoła