Szczegóły oferty

Radom, Śródmieście, ul. Romualda Traugutta

Radom, Śródmieście, ul. Romualda Traugutta

Mieszkanie - sprzedaż 299 000 PLN 4 983,33PLN/m 2
60 m2  Pokoje: 3 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Uwaga! Na załączonych zdjęciach przedstawione są nasze ostatnie realizacje, które pokazują standard wykończenia naszych remontów.

Bardzo ustawne, 60- metrowe mieszkanie położone przy ul. Traugutta 35 w centrum Radomia.

Pierwsze (!) piętro w niskim bloku, klatki schodowe po remoncie, domofon, przyjaźni sąsiedzi.

Składa się z 2 sypialni i przestronnego, 26-metrowego salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc.
Do lokalu przynależy piwnica.

Mieszkanie jest obecnie w trakcie generalnego remontu, który obejmie m.in. wymianę instalacji, remont łazienki z wc, aranżację kuchni wraz z wykonaniem zabudowy kuchennej na wymiar, wyposażenie w sprzęt AGD (kuchenka i piekarnik elektryczny, zmywarka, okap, zlewozmywak), nowe podłogi, wymianę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Cena (299 000 zł) dotyczy mieszkania po remoncie.

Dogodny parking przy bloku, zaciszne położenie a jednocześnie w pobliżu dostępna pełna infrastruktura - plac zabaw, szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, lokale handlowo-usługowe, przychodnie, szpital, dworzec PKP i PKS, kościół, Park Planty. Dobry dojazd do innych dzielnic miasta.

Osoby, które zdecydują się na rezerwację już na etapie remontu, mogą mieć wpływ na indywidualne rozwiązania w mieszkaniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 733 850 560. Zachęcam również do obejrzenia już zrealizowanych projektów na naszej stronie internetowej podklucz.radom.pl oraz na facebooku pod nazwą PodKlucz Radom.
Lokalizacja oferty

Magdalena Kwaśniewska

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej