Szczegóły oferty

Radom, Ustronie, ul. Jurija Gagarina

Radom, Ustronie, ul. Jurija Gagarina

Mieszkanie - sprzedaż 329 000 PLN 5 061,54PLN/m 2
65 m2  Pokoje: 4 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Uwaga! Na załączonych zdjęciach przedstawione są nasze ostatnie realizacje, które pokazują standard wykończenia naszych remontów.

Bardzo ustawne, 65- metrowe mieszkanie położone przy ul. Gagarina 25 na Osiedlu Ustronie w Radomiu.

Składa się z 4 sypialni i odrębnej kuchni oraz łazienki i osobnego wc.

Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica.

Mieszkanie mieści się na dziewiątym piętrze, z okien rozpościera się piękny widok na panoramę miasta! Nowoczesna winda, czyste klatki schodowe, domofon, przyjaźni sąsiedzi, blok po termomodernizacji.

Mieszkanie jest obecnie w trakcie generalnego remontu, który obejmie m.in. wymianę instalacji, remont łazienki, remont kuchni wraz z wykonaniem zabudowy kuchennej na wymiar, wyposażenie w sprzęt AGD (kuchenka i piekarnik elektryczny, okap, zlewozmywak), nowe podłogi, wymianę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Cena (329 000 zł) dotyczy mieszkania po remoncie.

Dogodny parking przy bloku, atrakcyjne położenie, w pobliżu dostępna pełna infrastruktura - plac zabaw, szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, lokale handlowo-usługowe, przychodnie, kościół, Park Ustronie. Dobry dojazd do innych dzielnic miasta.

Osoby, które zdecydują się na rezerwację już na etapie remontu, mogą mieć wpływ na indywidualne rozwiązania w mieszkaniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 733 850 560. Zachęcam również do obejrzenia już zrealizowanych projektów na naszej stronie internetowej podklucz.radom.pl oraz na facebooku pod nazwą PodKlucz Radom.
Lokalizacja oferty

Magdalena Kwaśniewska

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej