Szczegóły oferty

Radom, Śródmieście, ul. Szwarlikowska

Radom, Śródmieście, ul. Szwarlikowska

Mieszkanie - sprzedaż 309 000 PLN 5 722,22PLN/m2
54 m2  Pokoje: 3 1990 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Uwaga! Na załączonych zdjęciach przedstawione są nasze ostatnie realizacje, które pokazują standard wykończenia naszych remontów.

Bardzo ustawne, dwustronne 54- metrowe mieszkanie położone przy ul. Szwarlikowskiej 10 w samym centrum Radomia.

Składa się z 2 sypialni i 24-metrowego salonu z aneksem kuchennym, odrębnej łazienki oraz wc.

Do lokalu przynależy balkon i piwnica.

2 piętro w niskim, 3-piętrowym bloku, wyremontowana klatka schodowa, domofon, przyjaźni sąsiedzi.

Pełna infrastruktura w zasięgu ręki - Stary Ogród, Centrum Handlowe Atrium Gama, targ, kościół, plac zabaw, szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje, apteki i przychodnie- sprawia, że lokalizacja jest idealna dla osób szukających mieszkania w samym sercu Radomia. Dobry dojazd do innych dzielnic miasta.

Mieszkanie jest obecnie w trakcie generalnego remontu, który obejmie m.in. wymianę instalacji, remont łazienki, aranżację aneksu kuchennego wraz z wykonaniem zabudowy na wymiar, wyposażenie w sprzęt AGD (kuchenka i piekarnik elektryczny, okap), nowe podłogi, wymianę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Cena (309 000 zł) dotyczy mieszkania po remoncie.

Osoby, które zdecydują się na rezerwację już na etapie remontu, mogą mieć wpływ na indywidualne rozwiązania w mieszkaniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 733 850 560.

Zachęcam również do obejrzenia już zrealizowanych projektów na naszej stronie internetowej podklucz.radom.pl oraz na facebooku pod nazwą PodKlucz Radom.
Lokalizacja oferty

Magdalena Kwaśniewska

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej